ECQ-E10104RKF
PanasonicPanasonic
Panasonic
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ECQ-E10104RKF
Gamintojas / Gamintojas: Panasonic
Prekės aprašymas CAP FILM 0.1UF 10% 1KVDC RADIAL
Duomenų lapai: ECQ-E10104RKF.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
300 pcs
  • Pranešimas
ECQ-E10104RKF specifikacijos
Dalies numeris ECQ-E10104RKF Gamintojas Panasonic
apibūdinimas CAP FILM 0.1UF 10% 1KVDC RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 76582 pcs Duomenų lapas ECQ-E10104RKF.pdf
Įtampos įvertinimas - DC 1000V (1kV) Įtampos įvertinimas - AC 125V
Tolerancija ±10% Nutraukimas PC Pins
Dydis / Matmenys 0.827" L x 0.394" W (21.00mm x 10.00mm) Serija ECQ-E(F)
Reitingai - Pakuotė Tape & Box (TB)
Paketas / dėžutė Radial Kiti vardai ECQE10104RKF
Darbinė temperatūra -40°C ~ 105°C Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 16 Weeks
"Lead Spacing" 0.295" (7.50mm) "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) 0.984" (25.00mm) funkcijos -
Dielektrinė medžiaga Polyester, Metallized Išsamus aprašymas 0.1µF Film Capacitor 125V 1000V (1kV) Polyester, Metallized Radial
Talpa 0.1µF Programos General Purpose