ECQ-B1H391KF3
PanasonicPanasonic
ECQ-B1H391KF3 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ECQ-B1H391KF3
Gamintojas / Gamintojas: Panasonic
Prekės aprašymas CAP FILM 390PF 10% 50VDC RADIAL
Duomenų lapai: ECQ-B1H391KF3.pdf
  • Pranešimas
ECQ-B1H391KF3 specifikacijos
Dalies numeris ECQ-B1H391KF3 Gamintojas Panasonic
apibūdinimas CAP FILM 390PF 10% 50VDC RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4449 pcs Duomenų lapas ECQ-B1H391KF3.pdf
Įtampos įvertinimas - DC 50V Įtampos įvertinimas - AC -
Tolerancija ±10% Nutraukimas PC Pins
Dydis / Matmenys 0.276" L x 0.118" W (7.00mm x 3.00mm) Serija ECQ-B(F)
Reitingai - Pakuotė Tape & Box (TB)
Paketas / dėžutė Radial Kiti vardai ECQB1H391KF3
P4577TB
Darbinė temperatūra -40°C ~ 105°C Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) "Lead Spacing" 0.197" (5.00mm)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.276" (7.00mm)
funkcijos - Dielektrinė medžiaga Polyester
Išsamus aprašymas 390pF Film Capacitor 50V Polyester Radial Talpa 390pF