ECQ-B1H102JF3
PanasonicPanasonic
ECQ-B1H102JF3 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ECQ-B1H102JF3
Gamintojas / Gamintojas: Panasonic
Prekės aprašymas CAP FILM 1000PF 5% 50VDC RADIAL
Duomenų lapai: ECQ-B1H102JF3.pdf
  • Pranešimas
ECQ-B1H102JF3 specifikacijos
Dalies numeris ECQ-B1H102JF3 Gamintojas Panasonic
apibūdinimas CAP FILM 1000PF 5% 50VDC RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5713 pcs Duomenų lapas ECQ-B1H102JF3.pdf
Įtampos įvertinimas - DC 50V Įtampos įvertinimas - AC -
Tolerancija ±5% Nutraukimas PC Pins
Dydis / Matmenys 0.276" L x 0.118" W (7.00mm x 3.00mm) Serija ECQ-B(F)