ECO-S2HP820BA
PanasonicPanasonic
ECO-S2HP820BA Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ECO-S2HP820BA
Gamintojas / Gamintojas: Panasonic
Prekės aprašymas CAP ALUM 82UF 20% 500V SNAP
Duomenų lapai: ECO-S2HP820BA.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
ECO-S2HP820BA specifikacijos
Dalies numeris ECO-S2HP820BA Gamintojas Panasonic
apibūdinimas CAP ALUM 82UF 20% 500V SNAP "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 5330 pcs Duomenų lapas ECO-S2HP820BA.pdf
Įtampa - Įvertinta 500V Tolerancija ±20%
Paviršiaus kalno žemės dydis - Dydis / Matmenys 0.866" Dia (22.00mm)
Serija TS-UP Sraigtasparnis @ žemos dažnio 880mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 1.23A @ 100kHz Reitingai -
Polarizacija Polar Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial, Can - Snap-In Kiti vardai ECOS2HP820BA
P7446
Darbinė temperatūra -25°C ~ 85°C Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 85°C
"Lead Spacing" 0.394" (10.00mm) "Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant
Aukštis - sėdi (maks.) 1.575" (40.00mm) ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) 2.022 Ohm @ 120Hz
Išsamus aprašymas 82µF 500V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 2.022 Ohm @ 120Hz 3000 Hrs @ 85°C Talpa 82µF