ECO-S2DP271AA
PanasonicPanasonic
ECO-S2DP271AA Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ECO-S2DP271AA
Gamintojas / Gamintojas: Panasonic
Prekės aprašymas CAP ALUM 270UF 20% 200V SNAP
Duomenų lapai: ECO-S2DP271AA.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
ECO-S2DP271AA specifikacijos
Dalies numeris ECO-S2DP271AA Gamintojas Panasonic
apibūdinimas CAP ALUM 270UF 20% 200V SNAP "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 5104 pcs Duomenų lapas ECO-S2DP271AA.pdf
Įtampa - Įvertinta 200V Tolerancija ±20%
Paviršiaus kalno žemės dydis - Dydis / Matmenys 0.787" Dia (20.00mm)
Serija TS-UP Sraigtasparnis @ žemos dažnio 1.41A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 1.974A @ 100kHz Reitingai -
Polarizacija Polar Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial, Can - Snap-In Kiti vardai ECOS2DP271AA
P6114
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
"Lead Spacing" 0.394" (10.00mm) "Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant
Aukštis - sėdi (maks.) 1.181" (30.00mm) ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) 614 mOhm @ 120Hz
Išsamus aprašymas 270µF 200V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 614 mOhm @ 120Hz 2000 Hrs @ 85°C Talpa 270µF