ECK-D3A122KBP
PanasonicPanasonic
ECK-D3A122KBP Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ECK-D3A122KBP
Gamintojas / Gamintojas: Panasonic
Prekės aprašymas CAP CER 1200PF 1KV Y5P RADIAL
Duomenų lapai: ECK-D3A122KBP.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
ECK-D3A122KBP specifikacijos
Dalies numeris ECK-D3A122KBP Gamintojas Panasonic
apibūdinimas CAP CER 1200PF 1KV Y5P RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 5644 pcs Duomenų lapas ECK-D3A122KBP.pdf
Įtampa - Įvertinta 1000V (1kV) Tolerancija ±10%
Storis (maks.) - Temperatūros koeficientas Y5P (B)
Dydis / Matmenys 0.354" Dia (9.00mm) Serija KBP
Reitingai - Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial, Disc Kiti vardai ECK-D3A122KBN
ECKD3A122KBN
ECKD3A122KBP
P4129
Darbinė temperatūra -25°C ~ 125°C Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Švino stilius Straight
"Lead Spacing" 0.197" (5.00mm) "Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant
Aukštis - sėdi (maks.) 0.512" (13.00mm) funkcijos High Voltage
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 1200pF ±10% 1000V (1kV) Ceramic Capacitor Y5P (B) Radial, Disc
Talpa 1200pF Programos General Purpose