ECJ-TVB1C103M
PanasonicPanasonic
ECJ-TVB1C103M Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ECJ-TVB1C103M
Gamintojas / Gamintojas: Panasonic
Prekės aprašymas CAP ARRAY 10000PF 16V X7R 0805
  • Pranešimas
ECJ-TVB1C103M specifikacijos
Dalies numeris ECJ-TVB1C103M Gamintojas Panasonic
apibūdinimas CAP ARRAY 10000PF 16V X7R 0805 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Įtampa - Įvertinta 16V Tolerancija ±20%
Temperatūros koeficientas X7R Dydis / Matmenys 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Serija ECJ-T Reitingai -
Pakuotė Original-Reel® Paketas / dėžutė 0805 (2012 Metric)
Kiti vardai P11994DKR Kondensatorių skaičius 4
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.037" (0.95mm)
Dielektrinė medžiaga Ceramic Išsamus aprašymas 10000pF Isolated Capacitor 4 Array 16V X7R 0805 (2012 Metric)
Circuit Type Isolated Talpa 10000pF