ECJ-3YB1C155K
PanasonicPanasonic
ECJ-3YB1C155K Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ECJ-3YB1C155K
Gamintojas / Gamintojas: Panasonic
Prekės aprašymas CAP CER 1.5UF 16V X7R 1206
  • Pranešimas
ECJ-3YB1C155K specifikacijos
Dalies numeris ECJ-3YB1C155K Gamintojas Panasonic
apibūdinimas CAP CER 1.5UF 16V X7R 1206 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Įtampa - Įvertinta 16V Tolerancija ±10%
Storis (maks.) 0.071" (1.80mm) Temperatūros koeficientas X7R
Dydis / Matmenys 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Serija ECJ
Reitingai - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 1206 (3216 Metric) Kiti vardai ECJ3YB1C155K
PCC1929TR
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Montavimo tipas Surface Mount, MLCC
Aukštis - sėdi (maks.) - funkcijos -
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 1.5µF ±10% 16V Ceramic Capacitor X7R 1206 (3216 Metric)
Talpa 1.5µF Programos General Purpose