ECJ-3VF1E474Z
PanasonicPanasonic
ECJ-3VF1E474Z Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ECJ-3VF1E474Z
Gamintojas / Gamintojas: Panasonic
Prekės aprašymas CAP CER 0.47UF 25V Y5V 1206
  • Pranešimas
ECJ-3VF1E474Z specifikacijos
Dalies numeris ECJ-3VF1E474Z Gamintojas Panasonic
apibūdinimas CAP CER 0.47UF 25V Y5V 1206 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Įtampa - Įvertinta 25V Tolerancija -20%, +80%
Storis (maks.) 0.037" (0.95mm) Temperatūros koeficientas Y5V (F)
Dydis / Matmenys 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Serija ECJ
Reitingai - Pakuotė Original-Reel®
Paketas / dėžutė 1206 (3216 Metric) Kiti vardai PCC1901DKR
Darbinė temperatūra -30°C ~ 85°C Montavimo tipas Surface Mount, MLCC
Aukštis - sėdi (maks.) - funkcijos -
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 0.47µF -20%, +80% 25V Ceramic Capacitor Y5V (F) 1206 (3216 Metric)
Talpa 0.47µF Programos General Purpose