ECJ-3FB2J472K
PanasonicPanasonic
ECJ-3FB2J472K Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ECJ-3FB2J472K
Gamintojas / Gamintojas: Panasonic
Prekės aprašymas CAP CER 4700PF 630V X7R 1206
  • Pranešimas
ECJ-3FB2J472K specifikacijos
Dalies numeris ECJ-3FB2J472K Gamintojas Panasonic
apibūdinimas CAP CER 4700PF 630V X7R 1206 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Įtampa - Įvertinta 630V Tolerancija ±10%
Storis (maks.) 0.049" (1.25mm) Temperatūros koeficientas X7R
Dydis / Matmenys 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Serija ECJ
Reitingai - Pakuotė Cut Tape (CT)
Paketas / dėžutė 1206 (3216 Metric) Kiti vardai PCC2294CT
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Montavimo tipas Surface Mount, MLCC
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Švino stilius -
"Lead Spacing" - "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) - funkcijos High Voltage
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 4700pF ±10% 630V Ceramic Capacitor X7R 1206 (3216 Metric)
Talpa 4700pF Programos General Purpose