ECJ-3FB2A333K
PanasonicPanasonic
ECJ-3FB2A333K Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ECJ-3FB2A333K
Gamintojas / Gamintojas: Panasonic
Prekės aprašymas CAP CER 0.033UF 100V X7R 1206
  • Pranešimas
ECJ-3FB2A333K specifikacijos
Dalies numeris ECJ-3FB2A333K Gamintojas Panasonic
apibūdinimas CAP CER 0.033UF 100V X7R 1206 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Įtampa - Įvertinta 100V Tolerancija ±10%
Storis (maks.) 0.049" (1.25mm) Temperatūros koeficientas X7R
Dydis / Matmenys 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Serija ECJ
Reitingai - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 1206 (3216 Metric) Kiti vardai ECJ3FB2A333K
PCC2469TR
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Montavimo tipas Surface Mount, MLCC
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Švino stilius -
"Lead Spacing" - "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) - funkcijos -
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 0.033µF ±10% 100V Ceramic Capacitor X7R 1206 (3216 Metric)
Talpa 0.033µF Programos General Purpose