ECJ-2YB1A684K
PanasonicPanasonic
ECJ-2YB1A684K Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ECJ-2YB1A684K
Gamintojas / Gamintojas: Panasonic
Prekės aprašymas CAP CER 0.68UF 10V X5R 0805
  • Pranešimas
ECJ-2YB1A684K specifikacijos
Dalies numeris ECJ-2YB1A684K Gamintojas Panasonic
apibūdinimas CAP CER 0.68UF 10V X5R 0805 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Įtampa - Įvertinta 10V Tolerancija ±10%
Storis (maks.) 0.049" (1.25mm) Temperatūros koeficientas X5R
Dydis / Matmenys 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Serija ECJ
Reitingai - Pakuotė Original-Reel®
Paketas / dėžutė 0805 (2012 Metric) Kiti vardai PCC1806DKR
Darbinė temperatūra -55°C ~ 85°C Montavimo tipas Surface Mount, MLCC
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Švino stilius -
"Lead Spacing" - "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) - funkcijos -
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 0.68µF ±10% 10V Ceramic Capacitor X5R 0805 (2012 Metric)
Talpa 0.68µF Programos General Purpose