ECJ-2VB1H472K
PanasonicPanasonic
ECJ-2VB1H472K Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ECJ-2VB1H472K
Gamintojas / Gamintojas: Panasonic
Prekės aprašymas CAP CER 4700PF 50V X7R 0805
  • Pranešimas
ECJ-2VB1H472K specifikacijos
Dalies numeris ECJ-2VB1H472K Gamintojas Panasonic
apibūdinimas CAP CER 4700PF 50V X7R 0805 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Įtampa - Įvertinta 50V Tolerancija ±10%
Storis (maks.) 0.028" (0.70mm) Temperatūros koeficientas X7R
Dydis / Matmenys 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Serija ECJ
Reitingai - Pakuotė Original-Reel®
Paketas / dėžutė 0805 (2012 Metric) Kiti vardai PCC472BNDKR
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Montavimo tipas Surface Mount, MLCC
Aukštis - sėdi (maks.) - funkcijos -
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 4700pF ±10% 50V Ceramic Capacitor X7R 0805 (2012 Metric)
Talpa 4700pF Programos General Purpose