ECJ-2FF1E105Z
PanasonicPanasonic
ECJ-2FF1E105Z Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ECJ-2FF1E105Z
Gamintojas / Gamintojas: Panasonic
Prekės aprašymas CAP CER 1UF 25V Y5V 0805
  • Pranešimas
ECJ-2FF1E105Z specifikacijos
Dalies numeris ECJ-2FF1E105Z Gamintojas Panasonic
apibūdinimas CAP CER 1UF 25V Y5V 0805 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Įtampa - Įvertinta 25V Tolerancija -20%, +80%
Storis (maks.) 0.055" (1.40mm) Temperatūros koeficientas Y5V (F)
Dydis / Matmenys 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Serija ECJ
Reitingai - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 0805 (2012 Metric) Kiti vardai ECJ2FF1E105Z
PCC2230TR
Darbinė temperatūra -30°C ~ 85°C Montavimo tipas Surface Mount, MLCC
Aukštis - sėdi (maks.) - funkcijos -
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 1µF -20%, +80% 25V Ceramic Capacitor Y5V (F) 0805 (2012 Metric)
Talpa 1µF Programos General Purpose