ECJ-2FB1H473K
PanasonicPanasonic
ECJ-2FB1H473K Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ECJ-2FB1H473K
Gamintojas / Gamintojas: Panasonic
Prekės aprašymas CAP CER 0.047UF 50V X7R 0805
  • Pranešimas
ECJ-2FB1H473K specifikacijos
Dalies numeris ECJ-2FB1H473K Gamintojas Panasonic
apibūdinimas CAP CER 0.047UF 50V X7R 0805 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Įtampa - Įvertinta 50V Tolerancija ±10%
Storis (maks.) 0.055" (1.40mm) Temperatūros koeficientas X7R
Dydis / Matmenys 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Serija ECJ
Reitingai - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 0805 (2012 Metric) Kiti vardai ECJ-2FB1H473K-ND
ECJ2FB1H473K
PCC2448TR
Q3320153
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Montavimo tipas Surface Mount, MLCC
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Švino stilius -
"Lead Spacing" - "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) - funkcijos -
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 0.047µF ±10% 50V Ceramic Capacitor X7R 0805 (2012 Metric)
Talpa 0.047µF Programos General Purpose