ECJ-1VF1C474Z
PanasonicPanasonic
ECJ-1VF1C474Z Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ECJ-1VF1C474Z
Gamintojas / Gamintojas: Panasonic
Prekės aprašymas CAP CER 0.47UF 16V Y5V 0603
  • Pranešimas
ECJ-1VF1C474Z specifikacijos
Dalies numeris ECJ-1VF1C474Z Gamintojas Panasonic
apibūdinimas CAP CER 0.47UF 16V Y5V 0603 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Įtampa - Įvertinta 16V Tolerancija -20%, +80%
Storis (maks.) 0.035" (0.90mm) Temperatūros koeficientas Y5V (F)
Dydis / Matmenys 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm) Serija ECJ
Reitingai - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 0603 (1608 Metric) Kiti vardai ECJ1VF1C474Z
PCC1792TR
Darbinė temperatūra -30°C ~ 85°C Montavimo tipas Surface Mount, MLCC
Aukštis - sėdi (maks.) - funkcijos -
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 0.47µF -20%, +80% 16V Ceramic Capacitor Y5V (F) 0603 (1608 Metric)
Talpa 0.47µF Programos General Purpose