ECJ-1VB0J475M
PanasonicPanasonic
ECJ-1VB0J475M Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ECJ-1VB0J475M
Gamintojas / Gamintojas: Panasonic
Prekės aprašymas CAP CER 4.7UF 6.3V X5R 0603
  • Pranešimas
ECJ-1VB0J475M specifikacijos
Dalies numeris ECJ-1VB0J475M Gamintojas Panasonic
apibūdinimas CAP CER 4.7UF 6.3V X5R 0603 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Įtampa - Įvertinta 6.3V Tolerancija ±20%
Storis (maks.) 0.035" (0.90mm) Temperatūros koeficientas X5R
Dydis / Matmenys 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm) Serija ECJ
Reitingai - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 0603 (1608 Metric) Kiti vardai ECJ1VB0J475M
PCC2318TR
Darbinė temperatūra -55°C ~ 85°C Montavimo tipas Surface Mount, MLCC
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Švino stilius -
"Lead Spacing" - "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) - funkcijos -
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 4.7µF ±20% 6.3V Ceramic Capacitor X5R 0603 (1608 Metric)
Talpa 4.7µF Programos General Purpose