ECJ-0EC1H150J
PanasonicPanasonic
ECJ-0EC1H150J Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ECJ-0EC1H150J
Gamintojas / Gamintojas: Panasonic
Prekės aprašymas CAP CER 15PF 50V C0G/NP0 0402
  • Pranešimas
ECJ-0EC1H150J specifikacijos
Dalies numeris ECJ-0EC1H150J Gamintojas Panasonic
apibūdinimas CAP CER 15PF 50V C0G/NP0 0402 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Įtampa - Įvertinta 50V Tolerancija ±5%
Storis (maks.) 0.022" (0.55mm) Temperatūros koeficientas C0G, NP0
Dydis / Matmenys 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm) Serija ECJ
Reitingai - Pakuotė Original-Reel®
Paketas / dėžutė 0402 (1005 Metric) Kiti vardai PCC150CQDKR
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Montavimo tipas Surface Mount, MLCC
Aukštis - sėdi (maks.) - funkcijos -
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 15pF ±5% 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0402 (1005 Metric)
Talpa 15pF Programos General Purpose