ECJ-0EB1H331K
PanasonicPanasonic
ECJ-0EB1H331K Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ECJ-0EB1H331K
Gamintojas / Gamintojas: Panasonic
Prekės aprašymas CAP CER 330PF 50V X7R 0402
  • Pranešimas
ECJ-0EB1H331K specifikacijos
Dalies numeris ECJ-0EB1H331K Gamintojas Panasonic
apibūdinimas CAP CER 330PF 50V X7R 0402 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Įtampa - Įvertinta 50V Tolerancija ±10%
Storis (maks.) 0.022" (0.55mm) Temperatūros koeficientas X7R
Dydis / Matmenys 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm) Serija ECJ
Reitingai - Pakuotė Original-Reel®
Paketas / dėžutė 0402 (1005 Metric) Kiti vardai PCC1715DKR
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Montavimo tipas Surface Mount, MLCC
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Švino stilius -
"Lead Spacing" - "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) - funkcijos -
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 330pF ±10% 50V Ceramic Capacitor X7R 0402 (1005 Metric)
Talpa 330pF Programos General Purpose