ECJ-0EB1H102K
PanasonicPanasonic
ECJ-0EB1H102K Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ECJ-0EB1H102K
Gamintojas / Gamintojas: Panasonic
Prekės aprašymas CAP CER 1000PF 50V X7R 0402
  • Pranešimas
ECJ-0EB1H102K specifikacijos
Dalies numeris ECJ-0EB1H102K Gamintojas Panasonic
apibūdinimas CAP CER 1000PF 50V X7R 0402 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Įtampa - Įvertinta 50V Tolerancija ±10%
Storis (maks.) 0.022" (0.55mm) Temperatūros koeficientas X7R
Dydis / Matmenys 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm) Serija ECJ