ECH-U1H221GB5
PanasonicPanasonic
ECH-U1H221GB5 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ECH-U1H221GB5
Gamintojas / Gamintojas: Panasonic
Prekės aprašymas CAP FILM 220PF 2% 50VDC 0805
Duomenų lapai: ECH-U1H221GB5.pdf
  • Pranešimas
ECH-U1H221GB5 specifikacijos
Dalies numeris ECH-U1H221GB5 Gamintojas Panasonic
apibūdinimas CAP FILM 220PF 2% 50VDC 0805 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 272943 pcs Duomenų lapas ECH-U1H221GB5.pdf
Įtampos įvertinimas - DC 50V Įtampos įvertinimas - AC -
Tolerancija ±2% Nutraukimas Solder Pads
Dydis / Matmenys 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Serija ECH-U(B)
Reitingai - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 0805 (2012 Metric) Kiti vardai ECHU1H221GB5
PCF1093TR
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 9 Weeks
"Lead Spacing" - "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) 0.039" (1.00mm) funkcijos -
Dielektrinė medžiaga Polyphenylene Sulfide (PPS), Metallized - Stacked Išsamus aprašymas 220pF Film Capacitor 50V Polyphenylene Sulfide (PPS), Metallized - Stacked 0805 (2012 Metric)
Talpa 220pF Programos General Purpose