ECH-U1H182GB5
PanasonicPanasonic
ECH-U1H182GB5 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ECH-U1H182GB5
Gamintojas / Gamintojas: Panasonic
Prekės aprašymas CAP FILM 1800PF 2% 50VDC 0805
Duomenų lapai: ECH-U1H182GB5.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
ECH-U1H182GB5 specifikacijos
Dalies numeris ECH-U1H182GB5 Gamintojas Panasonic
apibūdinimas CAP FILM 1800PF 2% 50VDC 0805 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 215247 pcs Duomenų lapas ECH-U1H182GB5.pdf
Įtampos įvertinimas - DC 50V Įtampos įvertinimas - AC -
Tolerancija ±2% Nutraukimas Solder Pads
Dydis / Matmenys 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Serija ECH-U(B)
Reitingai - Pakuotė Original-Reel®
Paketas / dėžutė 0805 (2012 Metric) Kiti vardai PCF1104DKR
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 9 Weeks
"Lead Spacing" - "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) 0.039" (1.00mm) funkcijos -
Dielektrinė medžiaga Polyphenylene Sulfide (PPS), Metallized - Stacked Išsamus aprašymas 1800pF Film Capacitor 50V Polyphenylene Sulfide (PPS), Metallized - Stacked 0805 (2012 Metric)
Talpa 1800pF Programos General Purpose