ECH-U1H104JX9
PanasonicPanasonic
ECH-U1H104JX9 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ECH-U1H104JX9
Gamintojas / Gamintojas: Panasonic
Prekės aprašymas CAP FILM 0.1UF 5% 50VDC 1913
Duomenų lapai: ECH-U1H104JX9.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
ECH-U1H104JX9 specifikacijos
Dalies numeris ECH-U1H104JX9 Gamintojas Panasonic
apibūdinimas CAP FILM 0.1UF 5% 50VDC 1913 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 139938 pcs Duomenų lapas ECH-U1H104JX9.pdf
Įtampos įvertinimas - DC 50V Įtampos įvertinimas - AC -
Tolerancija ±5% Nutraukimas Solder Pads
Dydis / Matmenys 0.189" L x 0.130" W (4.80mm x 3.30mm) Serija ECH-U(X)
Reitingai - Pakuotė Cut Tape (CT)
Paketas / dėžutė 1913 (4833 Metric) Kiti vardai PCF1561CT
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 9 Weeks
"Lead Spacing" - "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) 0.091" (2.30mm) funkcijos -
Dielektrinė medžiaga Polyphenylene Sulfide (PPS), Metallized - Stacked Išsamus aprašymas 0.1µF Film Capacitor 50V Polyphenylene Sulfide (PPS), Metallized - Stacked 1913 (4833 Metric)
Talpa 0.1µF Programos General Purpose