ECE-T2GA102EA
PanasonicPanasonic
ECE-T2GA102EA Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ECE-T2GA102EA
Gamintojas / Gamintojas: Panasonic
Prekės aprašymas CAP ALUM 1000UF 20% 400V SNAP
Duomenų lapai: ECE-T2GA102EA.pdf
  • Pranešimas
ECE-T2GA102EA specifikacijos
Dalies numeris ECE-T2GA102EA Gamintojas Panasonic
apibūdinimas CAP ALUM 1000UF 20% 400V SNAP "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5869 pcs Duomenų lapas ECE-T2GA102EA.pdf
Įtampa - Įvertinta 400V Tolerancija ±20%
Paviršiaus kalno žemės dydis - Dydis / Matmenys 1.378" Dia (35.00mm)
Serija T-HA Sraigtasparnis @ žemos dažnio 3A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 4.2A @ 10kHz Reitingai -
Polarizacija Polar Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial, Can - Snap-In - 4 Lead Kiti vardai ECET2GA102EA
P10675
Darbinė temperatūra -25°C ~ 105°C Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
"Lead Spacing" 0.886" (22.50mm) "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) 3.150" (80.00mm) ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) 166 mOhm
Išsamus aprašymas 1000µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In - 4 Lead 166 mOhm 3000 Hrs @ 105°C Talpa 1000µF