ECE-T1JA183FA
PanasonicPanasonic
ECE-T1JA183FA Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ECE-T1JA183FA
Gamintojas / Gamintojas: Panasonic
Prekės aprašymas CAP ALUM 18000UF 20% 63V SNAP
Duomenų lapai: ECE-T1JA183FA.pdf
  • Pranešimas
ECE-T1JA183FA specifikacijos
Dalies numeris ECE-T1JA183FA Gamintojas Panasonic
apibūdinimas CAP ALUM 18000UF 20% 63V SNAP "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5570 pcs Duomenų lapas ECE-T1JA183FA.pdf
Įtampa - Įvertinta 63V Tolerancija ±20%
Paviršiaus kalno žemės dydis - Dydis / Matmenys 1.575" Dia (40.00mm)
Serija T-HA Sraigtasparnis @ žemos dažnio 5.39A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 6.199A @ 10kHz Reitingai -
Polarizacija Polar Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial, Can - Snap-In - 4 Lead Kiti vardai ECET1JA183FA
P10640
Darbinė temperatūra -40°C ~ 105°C Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
"Lead Spacing" 0.886" (22.50mm) "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) 2.480" (63.00mm) ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) 23 mOhm
Išsamus aprašymas 18000µF 63V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In - 4 Lead 23 mOhm 3000 Hrs @ 105°C Talpa 18000µF