ECE-S1EG223Z
PanasonicPanasonic
ECE-S1EG223Z Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ECE-S1EG223Z
Gamintojas / Gamintojas: Panasonic
Prekės aprašymas CAP ALUM 22000UF 20% 25V SNAP
Duomenų lapai: ECE-S1EG223Z.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Pranešimas
ECE-S1EG223Z specifikacijos
Dalies numeris ECE-S1EG223Z Gamintojas Panasonic
apibūdinimas CAP ALUM 22000UF 20% 25V SNAP "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 21365 pcs Duomenų lapas ECE-S1EG223Z.pdf
Įtampa - Įvertinta 25V Tolerancija ±20%
Paviršiaus kalno žemės dydis - Dydis / Matmenys 1.378" Dia (35.00mm)
Serija NH Sraigtasparnis @ žemos dažnio 4A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 4.6A @ 50kHz Reitingai -
Polarizacija Polar Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial, Can - Snap-In Kiti vardai ECES1EG223Z
P6461
Darbinė temperatūra -40°C ~ 105°C Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
"Lead Spacing" 0.394" (10.00mm) "Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant
Aukštis - sėdi (maks.) 1.969" (50.00mm) ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) -
Išsamus aprašymas 22000µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 2000 Hrs @ 105°C Talpa 22000µF