ECE-A1VKA470Q
PanasonicPanasonic
ECE-A1VKA470Q Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ECE-A1VKA470Q
Gamintojas / Gamintojas: Panasonic
Prekės aprašymas CAP ALUM 47UF 20% 35V RADIAL
Duomenų lapai: ECE-A1VKA470Q.pdf
  • Pranešimas
ECE-A1VKA470Q specifikacijos
Dalies numeris ECE-A1VKA470Q Gamintojas Panasonic
apibūdinimas CAP ALUM 47UF 20% 35V RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 691429 pcs Duomenų lapas ECE-A1VKA470Q.pdf
Įtampa - Įvertinta 35V Tolerancija ±20%
Paviršiaus kalno žemės dydis - Dydis / Matmenys 0.315" Dia (8.00mm)
Serija KA Sraigtasparnis @ žemos dažnio 85mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 144.5mA @ 10kHz Reitingai -
Polarizacija Polar Pakuotė Tape & Box (TB)
Paketas / dėžutė Radial, Can Kiti vardai ECEA1VKA470Q
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 15 Weeks
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 85°C "Lead Spacing" -
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.315" (8.00mm)
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) - Išsamus aprašymas 47µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 85°C
Talpa 47µF Programos General Purpose