ECE-A1EN4R7UB
PanasonicPanasonic
ECE-A1EN4R7UB Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ECE-A1EN4R7UB
Gamintojas / Gamintojas: Panasonic
Prekės aprašymas CAP ALUM 4.7UF 20% 25V RADIAL
Duomenų lapai: ECE-A1EN4R7UB.pdf
  • Pranešimas
ECE-A1EN4R7UB specifikacijos
Dalies numeris ECE-A1EN4R7UB Gamintojas Panasonic
apibūdinimas CAP ALUM 4.7UF 20% 25V RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 904100 pcs Duomenų lapas ECE-A1EN4R7UB.pdf
Įtampa - Įvertinta 25V Tolerancija ±20%
Paviršiaus kalno žemės dydis - Dydis / Matmenys 0.197" Dia (5.00mm)
Serija SU Ripple Current @ High Frequency 42.5mA @ 10kHz
Reitingai - Polarizacija Bi-Polar
Pakuotė Tape & Box (TB) Paketas / dėžutė Radial, Can
Kiti vardai ECEA1EN4R7UB Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 15 Weeks Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
"Lead Spacing" 0.197" (5.00mm) "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) 0.472" (12.00mm) ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) -
Išsamus aprašymas 4.7µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C Talpa 4.7µF
Programos General Purpose
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
ECE-A1EN470U
ECE-A1EN470U
Gamintojai: Panasonic
apibūdinimas: CAP ALUM 47UF 20% 25V RADIAL
Sandelyje: 581772 pcs
parsisiųsti: ECE-A1EN470U.pdf
RFQ
ECE-A1HKA010B
ECE-A1HKA010B
Gamintojai: Panasonic
apibūdinimas: CAP ALUM 1UF 20% 50V RADIAL
Sandelyje: 1611342 pcs
parsisiųsti: ECE-A1HKA010B.pdf
RFQ
ECE-A1EN4R7U
ECE-A1EN4R7U