ECE-A1CKS100
PanasonicPanasonic
ECE-A1CKS100 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ECE-A1CKS100
Gamintojas / Gamintojas: Panasonic
Prekės aprašymas CAP ALUM 10UF 20% 16V RADIAL
Duomenų lapai: ECE-A1CKS100.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
ECE-A1CKS100 specifikacijos
Dalies numeris ECE-A1CKS100 Gamintojas Panasonic
apibūdinimas CAP ALUM 10UF 20% 16V RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 1440530 pcs Duomenų lapas ECE-A1CKS100.pdf
Įtampa - Įvertinta 16V Tolerancija ±20%
Paviršiaus kalno žemės dydis - Dydis / Matmenys 0.157" Dia (4.00mm)
Serija KS Sraigtasparnis @ žemos dažnio 28mA @ 120Hz
Reitingai - Polarizacija Polar
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Radial, Can
Kiti vardai ECEA1CKS100
P966
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 15 Weeks Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 85°C
"Lead Spacing" 0.059" (1.50mm) "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) 0.197" (5.00mm) ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) -
Išsamus aprašymas 10µF 16V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 85°C Talpa 10µF