ECE-A0JN102UB
PanasonicPanasonic
ECE-A0JN102UB Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ECE-A0JN102UB
Gamintojas / Gamintojas: Panasonic
Prekės aprašymas CAP ALUM 1000UF 20% 6.3V RADIAL
Duomenų lapai: ECE-A0JN102UB.pdf
  • Pranešimas
ECE-A0JN102UB specifikacijos
Dalies numeris ECE-A0JN102UB Gamintojas Panasonic
apibūdinimas CAP ALUM 1000UF 20% 6.3V RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 215818 pcs Duomenų lapas ECE-A0JN102UB.pdf
Įtampa - Įvertinta 6.3V Tolerancija ±20%
Paviršiaus kalno žemės dydis - Dydis / Matmenys 0.394" Dia (10.00mm)
Serija SU Sraigtasparnis @ žemos dažnio 430mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 731mA @ 10kHz Reitingai -
Polarizacija Bi-Polar Pakuotė Tape & Box (TB)
Paketas / dėžutė Radial, Can Kiti vardai ECEA0JN102UB
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 15 Weeks
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C "Lead Spacing" 0.197" (5.00mm)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.866" (22.00mm)
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) - Išsamus aprašymas 1000µF 6.3V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C
Talpa 1000µF Programos General Purpose