ECE-A0JKS101
PanasonicPanasonic
ECE-A0JKS101 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ECE-A0JKS101
Gamintojas / Gamintojas: Panasonic
Prekės aprašymas CAP ALUM 100UF 20% 6.3V RADIAL
Duomenų lapai: ECE-A0JKS101.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
ECE-A0JKS101 specifikacijos
Dalies numeris ECE-A0JKS101 Gamintojas Panasonic
apibūdinimas CAP ALUM 100UF 20% 6.3V RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 1213104 pcs Duomenų lapas ECE-A0JKS101.pdf
Įtampa - Įvertinta 6.3V Tolerancija ±20%
Paviršiaus kalno žemės dydis - Dydis / Matmenys 0.248" Dia (6.30mm)
Serija KS Sraigtasparnis @ žemos dažnio 71mA @ 120Hz
Reitingai - Polarizacija Polar
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Radial, Can
Kiti vardai ECEA0JKS101
P958
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 15 Weeks Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 85°C
"Lead Spacing" 0.098" (2.50mm) "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) 0.197" (5.00mm) ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) -
Išsamus aprašymas 100µF 6.3V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 85°C Talpa 100µF
Programos General Purpose
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
ECE-A0JKG221
ECE-A0JKG221
Gamintojai: Panasonic
apibūdinimas: CAP ALUM 220UF 20% 6.3V RADIAL
Sandelyje: 5985 pcs
parsisiųsti: ECE-A0JKG221.pdf
RFQ
ECE-A0JKS220
ECE-A0JKS220
Gamintojai: Panasonic
apibūdinimas: CAP ALUM 22UF 20% 6.3V RADIAL
Sandelyje: 1436659 pcs
parsisiųsti: ECE-A0JKS220.pdf
RFQ
ECE-A0JKS101I
ECE-A0JKS101I
Gamintojai: Panasonic Electronic Components
apibūdinimas: CAP ALUM 100UF 20% 6.3V RADIAL
parsisiųsti: ECE-A0JKS101I.pdf
ECE-A0JKG101
ECE-A0JKG101
parsisiųsti: ECE-A0JKG101.pdf
ECE-A0JKS101B
ECE-A0JKS101B