ECE-A0JKA220
PanasonicPanasonic
ECE-A0JKA220 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ECE-A0JKA220
Gamintojas / Gamintojas: Panasonic
Prekės aprašymas CAP ALUM 22UF 20% 6.3V RADIAL
Duomenų lapai:
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
ECE-A0JKA220 specifikacijos
Dalies numeris ECE-A0JKA220 Gamintojas Panasonic
apibūdinimas CAP ALUM 22UF 20% 6.3V RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 1520396 pcs Duomenų lapas
Įtampa - Įvertinta 6.3V Tolerancija ±20%
Paviršiaus kalno žemės dydis - Dydis / Matmenys -
Serija KA Ripple Current @ High Frequency 49.3mA @ 10kHz