ECD-G0E1R6B
PanasonicPanasonic
ECD-G0E1R6B Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ECD-G0E1R6B
Gamintojas / Gamintojas: Panasonic
Prekės aprašymas CAP CER 1.6PF 25V C0G/NP0 0402
Duomenų lapai: 1.ECD-G0E1R6B.pdf2.ECD-G0E1R6B.pdf3.ECD-G0E1R6B.pdf4.ECD-G0E1R6B.pdf5.ECD-G0E1R6B.pdf
  • Pranešimas
ECD-G0E1R6B specifikacijos
Dalies numeris ECD-G0E1R6B Gamintojas Panasonic
apibūdinimas CAP CER 1.6PF 25V C0G/NP0 0402 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Įtampa - Įvertinta 25V Tolerancija ±0.1pF
Storis (maks.) 0.022" (0.55mm) Temperatūros koeficientas C0G, NP0
Dydis / Matmenys 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm) Serija ECD
Reitingai - Pakuotė Original-Reel®
Paketas / dėžutė 0402 (1005 Metric) Kiti vardai PCC2214DKR
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Montavimo tipas Surface Mount, MLCC
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Švino stilius -
"Lead Spacing" - "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) - funkcijos High Q, Low Loss
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 1.6pF ±0.1pF 25V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0402 (1005 Metric)
Talpa 1.6pF Programos RF, Microwave, High Frequency