ECC-T3F100DG2
PanasonicPanasonic
ECC-T3F100DG2 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ECC-T3F100DG2
Gamintojas / Gamintojas: Panasonic
Prekės aprašymas CAP CER 10PF 3KV SL/GP SMD
Duomenų lapai: ECC-T3F100DG2.pdf
  • Pranešimas
ECC-T3F100DG2 specifikacijos
Dalies numeris ECC-T3F100DG2 Gamintojas Panasonic
apibūdinimas CAP CER 10PF 3KV SL/GP SMD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5182 pcs Duomenų lapas ECC-T3F100DG2.pdf
Įtampa - Įvertinta 3000V (3kV) Tolerancija ±0.5pF
Storis (maks.) 0.091" (2.30mm) Temperatūros koeficientas SL/GP
Dydis / Matmenys 0.224" L x 0.177" W (5.70mm x 4.50mm) Serija -
Reitingai - Pakuotė Cut Tape (CT)
Paketas / dėžutė Nonstandard SMD Kiti vardai PCC2368CT
Darbinė temperatūra -25°C ~ 105°C Montavimo tipas Surface Mount, MLCC
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Švino stilius -
"Lead Spacing" - "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) - funkcijos High Voltage
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 10pF ±0.5pF 3000V (3kV) Ceramic Capacitor SL/GP Nonstandard SMD
Talpa 10pF Programos General Purpose