ECA-2GM010I
PanasonicPanasonic
ECA-2GM010I Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ECA-2GM010I
Gamintojas / Gamintojas: Panasonic
Prekės aprašymas CAP ALUM 1UF 20% 400V RADIAL
Duomenų lapai: 1.ECA-2GM010I.pdf2.ECA-2GM010I.pdf
  • Pranešimas
ECA-2GM010I specifikacijos
Dalies numeris ECA-2GM010I Gamintojas Panasonic
apibūdinimas CAP ALUM 1UF 20% 400V RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 853705 pcs Duomenų lapas 1.ECA-2GM010I.pdf2.ECA-2GM010I.pdf
Įtampa - Įvertinta 400V Tolerancija ±20%
Paviršiaus kalno žemės dydis - Dydis / Matmenys 0.248" Dia (6.30mm)
Serija M Sraigtasparnis @ žemos dažnio 32mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 54.4mA @ 10kHz Reitingai -
Polarizacija Polar Pakuotė Tape & Box (TB)
Paketas / dėžutė Radial, Can Kiti vardai ECA2GM010I
Darbinė temperatūra -25°C ~ 85°C Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 15 Weeks
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C "Lead Spacing" 0.098" (2.50mm)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.480" (12.20mm)
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) - Išsamus aprašymas 1µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C
Talpa 1µF Programos General Purpose