ECA-1HHG220
PanasonicPanasonic
ECA-1HHG220 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ECA-1HHG220
Gamintojas / Gamintojas: Panasonic
Prekės aprašymas CAP ALUM 22UF 20% 50V RADIAL
Duomenų lapai: ECA-1HHG220.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
ECA-1HHG220 specifikacijos
Dalies numeris ECA-1HHG220 Gamintojas Panasonic
apibūdinimas CAP ALUM 22UF 20% 50V RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 1306325 pcs Duomenų lapas ECA-1HHG220.pdf
Įtampa - Įvertinta 50V Tolerancija ±20%
Paviršiaus kalno žemės dydis - Dydis / Matmenys 0.197" Dia (5.00mm)
Serija NHG Sraigtasparnis @ žemos dažnio 65mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 130mA @ 100kHz Reitingai -
Polarizacija Polar Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial, Can Kiti vardai ECA1HHG220
P5568
Darbinė temperatūra -55°C ~ 105°C Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 15 Weeks
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C "Lead Spacing" 0.079" (2.00mm)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.472" (12.00mm)
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) - Išsamus aprašymas 22µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 105°C
Talpa 22µF Programos General Purpose
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
ECA-1HHG220I
ECA-1HHG220I
Gamintojai: Panasonic
apibūdinimas: CAP ALUM 22UF 20% 50V RADIAL