DSC2001Q0L
PanasonicPanasonic
Panasonic
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: DSC2001Q0L
Gamintojas / Gamintojas: Panasonic
Prekės aprašymas TRANS NPN 50V 0.1A MINI3-G3-B
Duomenų lapai: DSC2001Q0L.pdf
  • Pranešimas
DSC2001Q0L specifikacijos
Dalies numeris DSC2001Q0L Gamintojas Panasonic
apibūdinimas TRANS NPN 50V 0.1A MINI3-G3-B "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 1953906 pcs Duomenų lapas DSC2001Q0L.pdf
Įtampa - Kolektoriaus spinduliuotės skirstymas (maks.) 50V Vce Saturation (Max) @ Ib, Ic 300mV @ 10mA, 100mA
Tranzistoriaus tipas NPN Tiekėjo prietaisų paketas Mini3-G3-B
Serija - Maitinimas - maks 200mW
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
Kiti vardai DSC2001Q0LTR Darbinė temperatūra 150°C (TJ)
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Dažnumas - perėjimas 150MHz Išsamus aprašymas Bipolar (BJT) Transistor NPN 50V 100mA 150MHz 200mW Surface Mount Mini3-G3-B
Nuolatinės srovės stiprumas (hFE) (Min) @ Ic, Vce 210 @ 2mA, 10V Dabartinis - "Collector Cutoff" (maks.) 100µA
Dabartinis - surinkėjas (Ic) (maks.) 100mA Bazinės dalies numeris DSC2001