DS1E-SL2-DC12V-R
PanasonicPanasonic
DS1E-SL2-DC12V-R Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: DS1E-SL2-DC12V-R
Gamintojas / Gamintojas: Panasonic
Prekės aprašymas RELAY GEN PURPOSE SPDT 2A 250V
Duomenų lapai: DS1E-SL2-DC12V-R.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
50 pcs
  • Pranešimas
DS1E-SL2-DC12V-R specifikacijos
Dalies numeris DS1E-SL2-DC12V-R Gamintojas Panasonic
apibūdinimas RELAY GEN PURPOSE SPDT 2A 250V "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 12174 pcs Duomenų lapas DS1E-SL2-DC12V-R.pdf
Įjungti įtampą (maks.) 9.6 VDC Išjunkite įtampą (min.) -
Nutraukimo stilius PC Pin Perjungimo įtampa 250VAC, 220VDC - Max
Serija DS Atsisveikinimo laikas 5ms
Relės tipas General Purpose Pakuotė Bulk
Darbinė temperatūra -40°C ~ 70°C Dirbti laiką 10ms
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
funkcijos Sealed - Amber Išsamus aprašymas General Purpose Relay SPDT (1 Form C) Through Hole
Kontaktinis reitingas (dabartinis) 2A Kontaktinė medžiaga Silver (Ag), Gold (Au)
Kontaktinė forma SPDT (1 Form C) Ritės įtampa 12VDC
Ritinio tipas Latching, Dual Coil Varžtų atsparumas 800 Ohms
Ritės galia 180 mW Ritinio srovė 15.0mA
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
DS1E-SL2-DC5V-R
DS1E-SL2-DC5V-R
Gamintojai: Panasonic
apibūdinimas: RELAY GEN PURPOSE SPDT 2A 250V
Sandelyje: 12375 pcs
parsisiųsti: DS1E-SL2-DC5V-R.pdf
RFQ
DS1E-SL2-DC12V
DS1E-SL2-DC12V
Gamintojai: Panasonic