DS1E-ML2-DC1.5V
PanasonicPanasonic
DS1E-ML2-DC1.5V Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: DS1E-ML2-DC1.5V
Gamintojas / Gamintojas: Panasonic
Prekės aprašymas RELAY GEN PURPOSE SPDT 2A 250V
Duomenų lapai:
standartinė kaina (JAV doleriais)
50 pcs
  • Pranešimas
DS1E-ML2-DC1.5V specifikacijos
Dalies numeris DS1E-ML2-DC1.5V Gamintojas Panasonic
apibūdinimas RELAY GEN PURPOSE SPDT 2A 250V "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 20086 pcs Duomenų lapas
Įjungti įtampą (maks.) 1.05 VDC Išjunkite įtampą (min.) -
Nutraukimo stilius PC Pin Perjungimo įtampa 250VAC, 220VDC - Max
Serija DS Atsisveikinimo laikas 5ms
Relės tipas General Purpose Pakuotė Bulk
Darbinė temperatūra -40°C ~ 70°C Dirbti laiką 10ms
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
funkcijos Sealed - Amber Išsamus aprašymas General Purpose Relay SPDT (1 Form C) Through Hole
Kontaktinis reitingas (dabartinis) 2A Kontaktinė medžiaga Silver (Ag), Gold (Au)
Kontaktinė forma SPDT (1 Form C) Ritės įtampa 1.5VDC
Ritinio tipas Latching, Dual Coil Varžtų atsparumas 6.3 Ohms
Ritės galia 360 mW Ritinio srovė 240mA