CB1AF-M-12V
PanasonicPanasonic
CB1AF-M-12V Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: CB1AF-M-12V
Gamintojas / Gamintojas: Panasonic
Prekės aprašymas RELAY AUTOMOTIVE SPST 40A 12V
Duomenų lapai: CB1AF-M-12V.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
CB1AF-M-12V specifikacijos
Dalies numeris CB1AF-M-12V Gamintojas Panasonic
apibūdinimas RELAY AUTOMOTIVE SPST 40A 12V "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 30144 pcs Duomenų lapas CB1AF-M-12V.pdf
Įjungti įtampą (maks.) 7 VDC Išjunkite įtampą (min.) 1.2 VDC
Nutraukimo stilius Quick Connect - 0.250" (6.3mm) Perjungimo įtampa 14VDC - Nom
Serija CB Atsisveikinimo laikas 15ms
Pakuotė Bulk Kiti vardai 255-3735
CB1AF-M-12V-ND
CB1AFM12V
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C Dirbti laiką 15ms
Montavimo tipas Chassis Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
funkcijos Sealed - Flux Protection Kontaktinis reitingas (dabartinis) 40A
Kontaktinė medžiaga Silver Alloy, Cadmium Free Kontaktinė forma SPST-NO (1 Form A)
Ritės įtampa 12VDC Ritinio tipas Non Latching
Varžtų atsparumas 103 Ohms Ritės galia 1.4 W
Ritinio srovė 117mA