AQP-HS-J25A
PanasonicPanasonic
Panasonic
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: AQP-HS-J25A
Gamintojas / Gamintojas: Panasonic
Prekės aprašymas HEAT SINK
Duomenų lapai: AQP-HS-J25A.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
5 pcs
  • Pranešimas
AQP-HS-J25A specifikacijos
Dalies numeris AQP-HS-J25A Gamintojas Panasonic
apibūdinimas HEAT SINK "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 3463 pcs Duomenų lapas AQP-HS-J25A.pdf
Serija AQ-A Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Naudoti su / susijusiais produktais AQ-A Series Išsamus aprašymas Heat Sink AQ-A Series
Priedų tipas Heat Sink
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
AQP808
AQP808
Gamintojai: Panasonic
apibūdinimas: HEAT SINK STD FOR 25A
Sandelyje: 4580 pcs
parsisiųsti: AQP808.pdf
RFQ
AQP-HS-20A
AQP-HS-20A
Gamintojai: Panasonic
apibūdinimas: HEAT SINK
Sandelyje: 5830 pcs
parsisiųsti: AQP-HS-20A.pdf
RFQ
AQP-HS-30/40A
AQP-HS-30/40A
apibūdinimas: HEAT SINK STD FOR AQ-A
parsisiųsti: AQP-HS-30/40A.pdf
AQP-HS-SJ20A
AQP-HS-SJ20A
apibūdinimas: HEAT SINK
parsisiųsti: AQP-HS-SJ20A.pdf
AQP812
AQP812
apibūdinimas: HEAT SINK SLIM 45MM
parsisiųsti:
AQP-HS-J10A
AQP-HS-J10A
parsisiųsti: AQP-HS-J10A.pdf
AQP-DP
AQP-DP
apibūdinimas: DIN RAIL PLATE FOR AQ-N
parsisiųsti: AQP-DP.pdf
AQP804
AQP804
apibūdinimas: HEAT SINK STD FOR AQ-N
parsisiųsti:
72-PMO-1
72-PMO-1
Gamintojai: Grayhill, Inc.
apibūdinimas: CONTROL BOARD SERIAL PROMUX
parsisiųsti: 72-PMO-1.pdf
AQP-PC
AQP-PC
apibūdinimas: TERMINAL COVER FOR AQR SSR
AQP803
AQP803
apibūdinimas: DIN RAIL MOUNT PLATE FOR AQ-N
parsisiųsti: AQP803.pdf
AQP811
AQP811
apibūdinimas: HEAT SINK STD FOR 10A & 15A
parsisiųsti: AQP811.pdf
Pramonės naujienos
Arduino rytoj vyks „Covid-19“ konferencija
Ja galės naudotis visi, kurie projekto metu naudojasi „Arduino“ suderinamais prietaisais, skirtai...
„Raytheon“ laimėjo „Space Force OCX“ sutartį pakeisti IBM rinkinį „GPS III“
500W PSU jūrinėms apkrovoms
Maitinamas iš vardinio 24 V paskirstyto maitinimo šaltinio (diapazonas nuo 18 iki 36 V). ENMA500D2...
„Melexis“ pristato salės efekto jutiklį, skirtą elektriniam vairavimui
Darbinė temperatūra yra nuo -40 ° C℃  ir 160 ℃, įmonė tvirtina, kad įrenginyje derinamas au...
„Nasa“ apdovanojo komercinio krovinio kontraktą už Mėnulio vartus į „SpaceX“
Pagal „Gateway Logistics Services“ sutarties sąlygas „SpaceX“ turės pristatyti kritiškai susl...
Patvirtinta „Covid-19“ 3D spausdinimo kaukė - tik MJF spausdintuvams, failai galimi
„Toshiba“ pristato du 80 V N kanalo maitinimo blokus