AM51644A73N-A
PanasonicPanasonic
Panasonic
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: AM51644A73N-A
Gamintojas / Gamintojas: Panasonic
Prekės aprašymas SWITCH SNAP ACTION SPDT 16A 125V
Duomenų lapai: AM51644A73N-A.pdf
  • Pranešimas
AM51644A73N-A specifikacijos
Dalies numeris AM51644A73N-A Gamintojas Panasonic
apibūdinimas SWITCH SNAP ACTION SPDT 16A 125V "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5788 pcs Duomenų lapas AM51644A73N-A.pdf
Įtampos įvertinimas - DC 125V Įtampos įvertinimas - AC 125V
Nutraukimo stilius Solder, Quick Connect - 0.187" (4.7mm) Perjungti funkciją On-Mom
Serija AM5 Atsikratyti jėgos 40gf
Pretravel 0.125" (3.2mm) Pakuotė Bulk
Overtravel 0.055" (1.4mm) Darbinė temperatūra -25°C ~ 105°C
Darbo pozicija 0.730" (18.5mm) Darbo jėga 240gf
Montavimo tipas Chassis Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Mechaninis gyvenimas 10,000,000 Cycles "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Apsauga nuo įsilaužimo - funkcijos Cadmium Free
Elektros gyvenimas 100,000 Cycles Diferencinė kelionė 0.040" (1.0mm)
Dabartinis įvertinimas 16A (AC), 600mA (DC) Grandinė SPDT