AM51125C43N-A
PanasonicPanasonic
Panasonic
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: AM51125C43N-A
Gamintojas / Gamintojas: Panasonic
Prekės aprašymas SWITCH SNAP ACT SPST-NC 11A 125V
Duomenų lapai: AM51125C43N-A.pdf
  • Pranešimas
AM51125C43N-A specifikacijos
Dalies numeris AM51125C43N-A Gamintojas Panasonic
apibūdinimas SWITCH SNAP ACT SPST-NC 11A 125V "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4915 pcs Duomenų lapas AM51125C43N-A.pdf
Įtampos įvertinimas - DC 125V Įtampos įvertinimas - AC 125V
Nutraukimo stilius Quick Connect - 0.187" (4.7mm) Perjungti funkciją On-Mom
Serija AM5 Atsikratyti jėgos 20gf
Pretravel 0.063" (1.6mm) Pakuotė Bulk
Overtravel 0.035" (0.9mm) Darbinė temperatūra -25°C ~ 105°C
Darbo pozicija 0.815" (20.7mm) Darbo jėga 110gf
Montavimo tipas Chassis Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Mechaninis gyvenimas 10,000,000 Cycles "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Apsauga nuo įsilaužimo - funkcijos Cadmium Free
Elektros gyvenimas 100,000 Cycles Diferencinė kelionė 0.020" (0.5mm)
Dabartinis įvertinimas 11A (AC), 600mA (DC) Grandinė SPST-NC