AKT92132001
PanasonicPanasonic
AKT92132001 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: AKT92132001
Gamintojas / Gamintojas: Panasonic
Prekės aprašymas CONTROL TEMP/PROC 24V PANEL MT
Duomenų lapai: AKT92132001.pdf
RoHs statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Akcijų būklė 248 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 248 pcs
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
  • Pranešimas
AKT92132001 specifikacijos
Dalies numeris AKT92132001 Gamintojas Panasonic
apibūdinimas CONTROL TEMP/PROC 24V PANEL MT "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 248 pcs Duomenų lapas AKT92132001.pdf
Svoris 0.816 lb (370.13g) Įtampa - tiekimas 24VAC/DC
Serija KT9 Panel Cutout Matmenys Square - 92.00mm x 92.00mm
Išvesties tipas Analog, Relay Darbinė temperatūra 0°C ~ 50°C
Simbolių skaičius eilutėje 4, 4 Montavimo tipas Panel Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 9 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Įvesties diapazonas -200°C ~ 2315°C, 0 ~ 20mA, 0 ~ 10VDC
Apsauga nuo įsilaužimo IP66 - Dust Tight, Water Resistant funkcijos -
Ekrano tipas LED - Dual Color Characters Rodyti simbolius - aukštis 0.710" (18.00mm), 0.520" (13.20mm)