AKT7212100
PanasonicPanasonic
AKT7212100 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: AKT7212100
Gamintojas / Gamintojas: Panasonic
Prekės aprašymas CONTROL TEMP/PROC 24V DIN RAIL
Duomenų lapai: AKT7212100.pdf
RoHs statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Akcijų būklė 696 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 696 pcs
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Pranešimas
AKT7212100 specifikacijos
Dalies numeris AKT7212100 Gamintojas Panasonic
apibūdinimas CONTROL TEMP/PROC 24V DIN RAIL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 696 pcs Duomenų lapas AKT7212100.pdf
Svoris 0.331 lb (150.14g) Įtampa - tiekimas 24VAC/DC
Serija KT7 Panel Cutout Matmenys -
Išvesties tipas Solid State, Voltage (External SSR) Kiti vardai 1110-4128
AKT7212100-ND
Darbinė temperatūra 0°C ~ 50°C Simbolių skaičius eilutėje 4, 4
Montavimo tipas DIN Rail Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Įvesties diapazonas -200°C ~ 2315°C, 0 ~ 20mA, 0 ~ 10VDC Apsauga nuo įsilaužimo -