AKT71131001
PanasonicPanasonic
AKT71131001 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: AKT71131001
Gamintojas / Gamintojas: Panasonic
Prekės aprašymas CONTROL TEMP/PROCESS 100-240V
Duomenų lapai: AKT71131001.pdf
RoHs statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Akcijų būklė 349 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 349 pcs
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
  • Pranešimas
AKT71131001 specifikacijos
Dalies numeris AKT71131001 Gamintojas Panasonic
Galimas kiekis 349 pcs Duomenų lapas AKT71131001.pdf
Svoris 0.331 lb (150.14g) Įtampa - tiekimas 100 ~ 240VAC
Serija KT7 Panel Cutout Matmenys -
Išvesties tipas Analog, Solid State Kiti vardai 1110-4265
AKT71131001-ND
Darbinė temperatūra 0°C ~ 50°C Simbolių skaičius eilutėje 4, 4
Montavimo tipas DIN Rail Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Įvesties diapazonas -200°C ~ 2315°C, 0 ~ 20mA, 0 ~ 10VDC Apsauga nuo įsilaužimo -
funkcijos - Ekrano tipas LED - Dual Color Characters
Rodyti simbolius - aukštis 0.291" (7.40mm), 0.291" (7.40mm) Išsamus aprašymas Process, Temperature Controller (RTD, Type B, C, E, J, K, N, PLII, R, S, T) 100 ~ 240VAC DIN Rail
Kontrolės metodas On/Off, Proportional (PID) Komunikacijos RS-485 (Modbus)
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
AKT72111011
AKT72111011
Gamintojai: Panasonic
apibūdinimas: CONTROL TEMP/PROC REL/SS OUT 24V