AKT4B112200
PanasonicPanasonic
Panasonic
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: AKT4B112200
Gamintojas / Gamintojas: Panasonic
Prekės aprašymas CONTROL TEMP/PROCESS 100-240V
Duomenų lapai: AKT4B112200.pdf
RoHs statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Akcijų būklė 418 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 418 pcs
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
  • Pranešimas
AKT4B112200 specifikacijos
Dalies numeris AKT4B112200 Gamintojas Panasonic
Galimas kiekis 418 pcs Duomenų lapas AKT4B112200.pdf
Svoris 0.265 lb (120.2g) Įtampa - tiekimas 100 ~ 240VAC
Serija KT4B Panel Cutout Matmenys Square - 45.00mm x 45.00mm
Išvesties tipas Relay (2), Voltage (External SSR) Darbinė temperatūra 0°C ~ 50°C
Simbolių skaičius eilutėje 4, 4 Montavimo tipas Panel Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 9 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Įvesties diapazonas -200°C ~ 2315°C, 0 ~ 20mA, 0 ~ 10VDC
Apsauga nuo įsilaužimo IP66 - Dust Tight, Water Resistant funkcijos -
Ekrano tipas LED - Dual Color Characters Rodyti simbolius - aukštis 0.472" (12.00mm), 0.240" (6.00mm)
Išsamus aprašymas Process, Temperature Controller (RTD, Type B, C, E, J, K, N, PLII, R, S, T) 100 ~ 240VAC Panel Mount Kontrolės metodas On/Off, Proportional (PID)