AKT42112001
PanasonicPanasonic
AKT42112001 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: AKT42112001
Gamintojas / Gamintojas: Panasonic
Prekės aprašymas CONTROL TEMP/PROC RELAY OUT 24V
Duomenų lapai: AKT42112001.pdf
  • Pranešimas
AKT42112001 specifikacijos
Dalies numeris AKT42112001 Gamintojas Panasonic
apibūdinimas CONTROL TEMP/PROC RELAY OUT 24V "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5151 pcs Duomenų lapas AKT42112001.pdf
Svoris 0.287 lb (130.18g) Įtampa - tiekimas 24VAC/DC
Serija KT4 Panel Cutout Matmenys Square - 45.00mm x 45.00mm
Išvesties tipas Relay (2) Darbinė temperatūra 0°C ~ 50°C
Simbolių skaičius eilutėje 4, 4 Montavimo tipas Panel Mount
Įvesties diapazonas -200°C ~ 2315°C, 0 ~ 20mA, 0 ~ 10VDC Apsauga nuo įsilaužimo IP66 - Dust Tight, Water Resistant