AH71537559-A
PanasonicPanasonic
Panasonic
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: AH71537559-A
Gamintojas / Gamintojas: Panasonic
Prekės aprašymas SWITCH SNAP ACTION SPDT 15A 250V
Duomenų lapai: AH71537559-A.pdf
  • Pranešimas
AH71537559-A specifikacijos
Dalies numeris AH71537559-A Gamintojas Panasonic
apibūdinimas SWITCH SNAP ACTION SPDT 15A 250V "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 6017 pcs Duomenų lapas AH71537559-A.pdf
Įtampos įvertinimas - DC 125V Įtampos įvertinimas - AC 250V
Nutraukimo stilius Solder, Quick Connect - 0.187" (4.7mm) Perjungti funkciją On-Mom
Serija AH7 Atsikratyti jėgos 40gf
Pretravel 0.296" (7.5mm) Pakuotė Bulk
Overtravel 0.087" (2.2mm) Darbinė temperatūra -25°C ~ 80°C
Darbo pozicija 0.602" (15.3mm) Darbo jėga 120gf
Montavimo tipas Chassis Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Mechaninis gyvenimas 10,000,000 Cycles "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Apsauga nuo įsilaužimo - funkcijos -
Elektros gyvenimas 100,000 Cycles Diferencinė kelionė 0.086" (2.2mm)
Dabartinis įvertinimas 15A (AC), 600mA (DC) Grandinė SPDT