AGQ21TS24X
PanasonicPanasonic
AGQ21TS24X Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: AGQ21TS24X
Gamintojas / Gamintojas: Panasonic
Prekės aprašymas RELAY GEN PURPOSE DPDT 2A 125V
Duomenų lapai: AGQ21TS24X.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
900 pcs
  • Pranešimas
AGQ21TS24X specifikacijos
Dalies numeris AGQ21TS24X Gamintojas Panasonic
apibūdinimas RELAY GEN PURPOSE DPDT 2A 125V "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 41715 pcs Duomenų lapas AGQ21TS24X.pdf
Įjungti įtampą (maks.) 18 VDC Išjunkite įtampą (min.) 2.4 VDC
Nutraukimo stilius Gull Wing Perjungimo įtampa 125VAC, 110VDC - Max
Serija AGQ TH Atsisveikinimo laikas 4ms
Relės tipas General Purpose Pakuotė Tape & Reel (TR)
Kiti vardai 255-5474-2 Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C
Dirbti laiką 4ms Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 2A (4 Weeks) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 20 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant funkcijos -
Išsamus aprašymas General Purpose Relay DPDT (2 Form C) Surface Mount Kontaktinis reitingas (dabartinis) 2A
Kontaktinė medžiaga Silver Nickel (AgNi), Gold (Au) Kontaktinė forma DPDT (2 Form C)
Ritės įtampa 24VDC Ritinio tipas Latching, Single Coil
Varžtų atsparumas 4.8 kOhms Ritės galia 120 mW
Ritinio srovė 5.0mA
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
AGQ21TS1H
AGQ21TS1H
Gamintojai: Panasonic
apibūdinimas: RELAY GEN PURPOSE DPDT 2A 125V
Sandelyje: 41762 pcs
parsisiųsti: AGQ21TS1H.pdf
RFQ
AGQ21TS24
AGQ21TS24
Gamintojai: Panasonic